خدمات مناقصات

در روند کاری هر سازمان یا شرکتی، نیاز به تامین برخی خدمات و یا کالاها از طریق برون سپاری اجتناب ناپذیر است که یکی از راه های تامین این تقاضاها، برگزاری مناقصات است. شرکتها با به کارگیری استراتژی برون سپاری علاوه بر مدیریت هزینه، خریدهای سازمان یافته تری انجام می¬ دهند.
اعلان مناقصه توسط هر SME  و یا ارگانی بزرگ، به معنای درخواست آنان برای رفع نیازشان به کالاها و یا خدمات است؛ اما هدف این است که با بهینه ترین قیمت (حداقل قیمت ممکن با حفظ کیفیت کالا یا خدمات دریافتی) این مهم صورت پذیرد.

شرکت افق اقتصاد در صربستان ، متقاضیان در وندورلیست پایگاه مناقصه این مرکز قرار می‌گیرند. این مرکز با ارسال کاملترین اخبار مناقصات کشور صربستان  از طریق سایت، ایمیل و فکس، به متقاضیان خود اطلاع رسانی می نماید.

درباره ما

شرکت افق اقتصاد، با بهره گیری از تیمی خلاق، نوآور، ایده پرداز و با استفاده از تفکر و برنامه ریزی استراتژیک سعی دارد تا مسیری هموار برای توسعه کسب و کار و بازاریابی محصولات ایجاد نموده و پیشرفت فوق العاده ای برای تجار ایرانی رقم بزند. به همین دلیل تعهد در ارائه خدمات صادقانه به مشتری از اصول اخلاقی این مرکز بوده و تمام تلاش و تمرکز خود را بر روی اجرای تعهدات خود سرمایه گذاری می نماید.