خدمات پذیرش و هیات تجاری

با توسعه تجارت، شرکت های زیادی تمایل به ایجاد شعبات مختلف و دفاتر در کشورهای دیگر نموده ¬اند که پایه برخی از این تصیمات پس از سفرهای کاری گرفته شده است. گردشگری تجاری، نامیست که سازمان جهانی گردشگری یا UNWTO  به این نوع سفر اختصاص داده است. عمده ترین فعالیت هایی که در سفرهای کاری انجام می شوند شامل قرارهای ملاقات، عقد قراردادهای تجاری، شرکت در کنفرانس ها، همایش ها و نیز حضور در نمایشگاه ها هستند. همچنین برخی از شرکت ها تحت عنوان آموزش، کارآموزی، و یا پاداش چنین سفرهایی را برای کارکنان خود ترتیب می دهند.

  • برای داشتن یک سفر کاری موفق تاجرین به چه چیزهایی نیاز دارند؟
  • چقدر زمان برای هماهنگی تمام موارد موردنیاز، نیاز است؟
  • از طرفی چه کسی آرامش خاطر انتخاب درست را به تجار می دهد؟
  • اگر تاجری به سفر رفته و بخشی از موارد مطابق میل او نباشد، چگونه مسئله را حل می‌ گردد؟


این سوالات و دغدغه های مختلف دیگر در کنار نیاز به آماده سازی نمونه محصولات، قرارداد، شرکت های مورد نظر جهت جلسه و .... چالش بزرگی در سفرهای تجاری محسوب می شود.
 برای داشتن یک سفر تجاری با کمترین دغدغه و بیشترین بازدهی، شرکت هایی آغاز به ارائه خدمات توریسم تجاری نموده اند.
در این بین شرکت افق اقتصاد در صربستان که به طور تخصصی برای تجارت بنا نهاده شده است و هدفش توسعه اقتصادی و تجارت بین الملل است، در یکی از شاخه های خدماتی خود بخش توریسم تجاری/بازرگانی را پایه گذاری کرده است. خدمات توریسم اقتصادی/تجاری شرکت افق اقتصاد در صربستان  در دسته های زیر ارائه می شود:

خدمات حوزه هئیت تجاری می تواند برای شرکت های متقاضی صورت پذیرد. به عبارت دیگر تاجرین می توانند متقاضی ارائه خدمات به مشتریان خود با استفاده از میزبانی این مرکز باشند.
در صورت نیاز به برگزاری دوره های خاص برای کارکنان یا مشتریان خود، شرکت افق اقتصاد در صربستان آمادگی ارائه کلیه خدمات با بهترین کیفیت را دارد.

تیم مارکتینگ شرکت افق اقتصاد در بلگراد ، پس از شناسایی فرصت‌های تجاری و برنامه‌ریزی ملاقات‌های تجاری، از کسب و کارهای مرتبط ایرانی دعوت به عمل می ‌آورد تا قالب هیئت‌ های تجاری در رویدادهای مد نظر شرکت نموده و ارتباطات بین‌ المللی مرتبط با حوزه کاری خود را توسعه دهند.

همچنین به صورت متقابل، با اطلاع‌رسانی رخدادهای تجاری و نمایشگاه‌های ایران به طرف‌های خارجی، هماهنگی پذیرش هیئت ¬های تجاری و برگزاری ملاقات‌های تجاری در ایران صورت خواهد گرفت. با توجه به داشتن زیرساخت‌های فناوری مناسب در هر دو بخش اعزام و پذیرش هیئت‌های تجاری، امکان برگزاری رویدادهای مجازی و هیبریدی وجود خواهد داشت. این مرکز در تمامی این فرآیندها در کنار تجار بوده تا در محیطی امن و حرفه ای به توسعه کسب و کار خود بپردازند.

​​​​​​​

درباره ما

شرکت افق اقتصاد، با بهره گیری از تیمی خلاق، نوآور، ایده پرداز و با استفاده از تفکر و برنامه ریزی استراتژیک سعی دارد تا مسیری هموار برای توسعه کسب و کار و بازاریابی محصولات ایجاد نموده و پیشرفت فوق العاده ای برای تجار ایرانی رقم بزند. به همین دلیل تعهد در ارائه خدمات صادقانه به مشتری از اصول اخلاقی این مرکز بوده و تمام تلاش و تمرکز خود را بر روی اجرای تعهدات خود سرمایه گذاری می نماید.