خدمات گمرکی، دپو و لجستیک

شرکت افق اقتصاد، با هدف حمایت از صادرات محصولات ایرانی در فضای رقابتی بین ¬المللی و تسهیل توسعه کسب و کار در بازارهای خارجی، هماهنگی¬ها و اقدامات لازم جهت ارائه خدمات لجستیک هوشمند متنوع مرتبط با صادرات کالا (از قبیل ترخیص کالا از گمرک، حمل و نقل، انبار داری و ...) را بسته به نیاز مشتریان با بهترین کیفیت و هزینه ¬های مقرون به صرفه انجام می¬ دهد.
شرکت افق اقتصاد در صربستان  خدمات گمرکی خود را در چارچوب رویه‌های گمرکی و تجاری همچون واردات، صادرات، کابوتاژ، ترانزیت خارجی و داخلی و… ارائه می‌دهد.
در صورت نیاز به مشاوره گمرکی، متخصصان شرکت افق اقتصاد در صربستان  آماده پاسخگویی به سوالات گمرکی تاجرین هستند. همچنین این مرکز آماده انجام کلیه تشریفات گمرکی به منظور ترخیص کالای شما از گمرک صربستان  می باشد. 
بدین منظور خدمات گمرکی قابل ارائه شامل موارد زیر است :
​​​​​​​
-    انبار داری
-    در اختیار گذاشتن انبار در صربستان 
-    تخلیه و بارگیری
-    تعیین تعرفه های گمرکی
-    مراقبت و نگهداری کالا تا زمان ارائه به مشتری
-    کلیه تشریفات و عملیات ترخیص کالا
-    حمل و نقل بین المللی
-    اخذ مجوزهای لازم در صورت نیاز
-    خدمات بیمه کالا
-    بسته بندی تخصصی
-    پیگیری محموله های ارسالی

​​​​​​​

درباره ما

شرکت افق اقتصاد، با بهره گیری از تیمی خلاق، نوآور، ایده پرداز و با استفاده از تفکر و برنامه ریزی استراتژیک سعی دارد تا مسیری هموار برای توسعه کسب و کار و بازاریابی محصولات ایجاد نموده و پیشرفت فوق العاده ای برای تجار ایرانی رقم بزند. به همین دلیل تعهد در ارائه خدمات صادقانه به مشتری از اصول اخلاقی این مرکز بوده و تمام تلاش و تمرکز خود را بر روی اجرای تعهدات خود سرمایه گذاری می نماید.