خدمات مشاوره حقوقی و عقد قرارداد

یکی از دشواری‌های ورود به بازارهای بین‌المللی، عدم آشنایی با قوانین و مقررات حاکم بر هر کشور است؛ موضوعی که در صورت بی توجهی به آن، چالش‌های متعددی را برای کسب و کارها ایجاد می‌کند. شرکت افق اقتصاد علاوه بر برگزاری دوره‌های آموزشی و توانمندسازی شرکت‌ها، خدمات مورد نیاز در هنگام عقد قراردادها را به شرکت‌ها ارائه می‌نماید.
در شرکت افق اقتصاد هدف اصلی، برطرف ساختن مشکلات و تسهیل حضور در شرکت‌ها در صربستان  و تقویت کسب و کار آن‌هاست.

با انجام معاملات فرامرزی، حقوق تجارت به یکی از شاخص های مهم حقوقی بدل می شود که نه تنها تجار و بازرگانان، بلکه افراد عادی نیز با آن سر و کار دارند. بنابراین خدمات حقوقی به منظور رفع نیازمندی های حقوقی در حوزه تجارت ارائه شده است. بدلیل اختلاط مسائل حقوقی و کیفری با مسائل مالی، احقاق حق توسط متخصصین آشنا به تمامی جزییات قانونی این حوزه، ریسک را به حداقل کاهش می دهد.
 
استفاده از مشاوره حقوقی، بعضاً می تواند از قرارگیری در شرایط سخت و یا خسارت ها، پیش گیری کند و شرایط امن تری برای تجارت ایجاد نماید. پیدا کردن وکیل با تجربه بین المللی در حوزه تجارت، می تواند راندمان بهتری از نظر کیفیت و نتیجه به ارمغان آورد.
اخذ مجوزها، ثبت علائم تجاری، حفاظت از مالکیت معنوی کسب و کار، قوانین و مقررات استخدامی، مدیریت و حسابداری، خدمات اسناد رسمی، برنامه‌ریزی مالی، افتتاح حساب بانکی و … برخی خدمات شرکت افق اقتصادهستند.
​​​​

علاوه بر این، شرکت افق اقتصاد شرکت‌ها را در تهیه و تنظیم، مذاکره، بررسی و ارائه اسناد و قراردادها مطابق با قوانین و مقررات حاکم، یاری نموده و با معرفی فرصت‌های عقد قرارداد به رشد و توسعه آن‌ها در صربستان  کمک می‌کند.

درباره ما

شرکت افق اقتصاد، با بهره گیری از تیمی خلاق، نوآور، ایده پرداز و با استفاده از تفکر و برنامه ریزی استراتژیک سعی دارد تا مسیری هموار برای توسعه کسب و کار و بازاریابی محصولات ایجاد نموده و پیشرفت فوق العاده ای برای تجار ایرانی رقم بزند. به همین دلیل تعهد در ارائه خدمات صادقانه به مشتری از اصول اخلاقی این مرکز بوده و تمام تلاش و تمرکز خود را بر روی اجرای تعهدات خود سرمایه گذاری می نماید.