خدمات مشاوره سرمایه گذاری

مشاوران سرمایه گذاری خارجی شرکت افق اقتصاد متشکل از گروهی افراد حرفه‌ای و متخصص در امر سرمایه گذاری خارجی می‌باشند که به سرمایه گذاران در سرمایه گذاری آن‌ها خدمات مشاوره‌ای ارائه می‌دهد. 

هدف اولیه سرمایه‌گذاری شرکت افق اقتصاد، ارائه خدمات مشاوره‌ای تخصصی به سرمایه گذاران خارجی و ایرانی به بهترین شکل در جهت تسهیل و حمایت از سرمایه‌گذاری آن‌ها می‌باشد. این مرکز به صورت مستمر راهکارهای جدید و بهتری برای ارائه خدمات به مشتریان خویش جست وجو می‌نماید و نیازهای آتی آن‌ ها را نیز در نظر دارد. همچنین ارائه خدمات دقیق و جامع متناسب با تجارت کوتاه مدت و بلند مدت سرمایه گذاران مورد لحاظ قرار داده است.
هدف از ایجاد این بخش کمک به مشتریان در رسیدن به اهداف مالی از پیش تعیین شده و حفظ بهینه از ثروت در تجارت آن ها است. اولین خدمتی که در این بخش به کاربران ارائه می شود، مشاوره برای گزینه های مختلف مالی موجود برای به حداکثر رساندن بازده و به حداقل رساندن خطرات احتمالی در سرمایه گذاری است.
شرکت افق اقتصاد در صربستان  با بانک های ایرانی و خارجی به منظور ارائه خدمات سرمایه گذاری، مذاکراتی را صورت داده و به تفاهماتی رسیده است تا بتواند روند تجارت (صادرات و واردات) مشتریان را تسهیل و امن نماید.

درباره ما

شرکت افق اقتصاد، با بهره گیری از تیمی خلاق، نوآور، ایده پرداز و با استفاده از تفکر و برنامه ریزی استراتژیک سعی دارد تا مسیری هموار برای توسعه کسب و کار و بازاریابی محصولات ایجاد نموده و پیشرفت فوق العاده ای برای تجار ایرانی رقم بزند. به همین دلیل تعهد در ارائه خدمات صادقانه به مشتری از اصول اخلاقی این مرکز بوده و تمام تلاش و تمرکز خود را بر روی اجرای تعهدات خود سرمایه گذاری می نماید.