خدمات صرافی، مالی، بانکی و پرداخت ها

نحوه بهره وری از این خدمات به اختصار در ادامه آورده شده است :
در ایران به منظور تأمین سرمایه واردات، با بانک شهر به عنوان حامی عملکرد گروه توسعه صنایع و معادن شهر (مؤسس شرکت افق اقتصاددر صربستان ) تفاهمات خوبی صورت پذیرفته است. مطابق با این تفاهمات، بانک شهر پس از بررسی مدارک مربوطه، تا سقف 80 درصد  از هزینه کالای وارداتی را به صورت ارزی در اختیار مشتریان قرار می دهد. باز پرداخت این وام در مدت زمان 9 ماهه و با سود سالانه مصوب بانک مرکزی انجام خواهد شد.
به منظور تامین سرمایه در مشاغل تولیدی و صنعتی (به عنوان مثال به منظور وارد نمودن خط تولید)، پس از تایید مدارک مربوطه، بانک شهر طرف قرارداد با شرکت افق اقتصاددر صربستان  ، 80 درصد هزینه واردات را تامین می کند. بازپرداخت این وام بر اساس قوانین بانک مربوطه، در 6 ماه و با سود سالانه مصوب بانک مرکزی انجام می پذیرد. لازم به ذکر است که زمان بازپرداخت، در صورت واجد شرایط بودن وام گیرنده، قابل تمدید می باشد.
در صورت نیاز به سرمایه در خارج از کشور، شرکت افق اقتصاددر صربستان  با بانک های خارج از کشور نیز به تفاهماتی رسیده است. این بانک ها سرمایه مورد نیاز تاجرین را پس از تایید مدارک، به صورت ارزی (دلار/یورو) در اختیار آن‌ها قرار می دهند. بازپرداخت این وام با سود 7 درصد و در مدت زمان یکساله خواهد بود.
در صورت داشتن محصول قابل صادرات، تاجرین می توانند با شرکت افق اقتصاددر صربستان  توافق نامه ای منعقد نموده که بر اساس آن شرکت افق اقتصاددر صربستان  سرمایه موردنیاز آن‌ها را برای صادرات تامین نموده و فرآیند آن را بطور کامل بر عهده بگیرد. در این صورت شرکت افق اقتصاددر صربستان  با ارائه خدمات ویژه به تاجرین کمک می کند، تا محصولات خود را بدون ریسک به کشور هدف ارسال نموده و به فروش برسانند.
همچنین بانک شهر می‌تواند به عنوان بازوی مالی و بانکی در صربستان  نسبت به انجام امور انتقال ارز، صرافی آنلاین و سایر خدمات مالی و بانکی عمل نموده و به تجار ایرانی در صربستان  خدمات قابل قبولی را ارائه دهد.

در نهایت اگر تجار ایرانی، ایده خلاقانه و یا توانمندی قابل توجهی به منظور توسعه تجارت و یا شروع آن داشته باشند، مرکز نوآوری و خانه خلاق گروه توسعه صنایع و معادن شهر به بررسی آن می پردازد. در صورت تایید شدن طرح توسط متخصصین، پس از طی شدن مراحل مختلف و به بلوغ رسیدن ایده، در کنار تمامی گام های موردنیاز که از طریق پکیج های مختلف خدماتی در اختیار متقاضی قرار داده  می شود، تامین سرمایه جهت راه اندازی کسب و کار موردنظر و یا توسعه اقتصادی توسط این مرکز قابل اجرا است. بنابراین اگر تاجری قصد تجارت با صربستان  و یا قصد سرمایه گذاری در صربستان  را دارد، شرکت افق اقتصاددر صربستان  آماده ارائه خدمت در این بخش است.
یکی دیگر از خدمات ارائه شده در این مرکز، انجام خدمات پرداخت و بهره‌گیری از صرافی آنلاین به کمک امکانات بانک شهر برای تاجرین می‌باشد که شرکت سیتی اینترنشنال گروپ به عنوان بازوی عملکردی این مرکز، کلیه خدمات مالی بانکی را پشتیبانی می‌نماید.

درباره ما

شرکت افق اقتصاد، با بهره گیری از تیمی خلاق، نوآور، ایده پرداز و با استفاده از تفکر و برنامه ریزی استراتژیک سعی دارد تا مسیری هموار برای توسعه کسب و کار و بازاریابی محصولات ایجاد نموده و پیشرفت فوق العاده ای برای تجار ایرانی رقم بزند. به همین دلیل تعهد در ارائه خدمات صادقانه به مشتری از اصول اخلاقی این مرکز بوده و تمام تلاش و تمرکز خود را بر روی اجرای تعهدات خود سرمایه گذاری می نماید.