خدمات صادرات و واردات

شرکت افق اقتصاد دارای پرسنل مجرب ایرانی مقیم کشور صربستان  در زمینه ارائه کلیه خدمات کارگو و بازرگانی برای صادرات عمده و خرده به کشور صربستان  و بالعکس (واردات) برای تجار، بازرگانان و تولیدکنندگان محترم فعالیت می¬کند. خدمات گسترده این مرکز شامل خرید، حمل و ترخیص کالا و کلیه امور کارگو در بلگراد، نویساد، چاچاک و ... اعم از تحویل و بسته بندی بار از فروشندگان و تولیدکننده های صربستان ، بازرسی کمی و کیفی کالا به هنگام دریافت و بارگیری بار در صربستان  و انجام حمل و نقل زمینی و هوایی بار بصورت خرده بار یا بار کامل به سمت گمرکات ایران و سایر کشور ها می باشد.
-    همچنین این مرکز قابلیت انجام ترخیص و ترانزیت بار های وارداتی به کشور صربستان  را از گمرگات صربستان و فرودگاه های بلگراد و نیش را دارا می باشد.

برخی از خدمات شرکت افق اقتصاد  در حوزه بازرگانی عبارتند از :
-    جمع آوری و دریافت کالای موردنظر از فروشندگان و تولیدکنندگان
-    خدمات منبع یابی کالای موردنظر از تامین کنندگان صربستان
-    خرید از وب سایت های فروشگاهی آنلاین
-    تحویل و بارگیری کالا از کارخانجات و انجام بازرسی کمی و کیفی کالا
-    انجام حمل و نقل زمینی و هوایی کلیه کالا ها از صربستان  بسمت گمرکات ایران و سایر کشور ها
-    تامین مواد اولیه کارخانجات و قطعات یدکی از فروشندگان صربستان 

​​​​​​​

درباره ما

شرکت افق اقتصاد، با بهره گیری از تیمی خلاق، نوآور، ایده پرداز و با استفاده از تفکر و برنامه ریزی استراتژیک سعی دارد تا مسیری هموار برای توسعه کسب و کار و بازاریابی محصولات ایجاد نموده و پیشرفت فوق العاده ای برای تجار ایرانی رقم بزند. به همین دلیل تعهد در ارائه خدمات صادقانه به مشتری از اصول اخلاقی این مرکز بوده و تمام تلاش و تمرکز خود را بر روی اجرای تعهدات خود سرمایه گذاری می نماید.