خدمات فرانچایز و شعبه سازی

فرانچایز یا نمایندگی، روشی برای گسترش کسب و کار، توزیع کالاها و خدمات، به واسطه اخذ مجوز مربوطه است. فرانچایز، یک امتیاز است که به صورت یک حق انحصاری به یک فرد داده می شود و وی حق استفاده از علائم تجاری، نام و تبلیغات فرانچایز دهنده  را در ازای پرداخت مبالغی و برای مدتی مشخص، به منظور ارائه کالا یا خدمات و توزیع محصولات مربوطه را خواهد داشت.

شرکت افق اقتصاد  به مشتریان خود خدمات کامل فرانچایز (نمایندگی و شعبه‌سازی) را ارائه می‌نماید.


انواع فرانچایز:
فرانچایزها در دو دسته ی اصلی طبقه بندی می شوند که عبارتند از:

1.    فرانچایز کسب و کار
فرانچایز یا نمایندگی انواع مختلفی دارد، در حال حاضر امروزه بیش از 120 نوع مختلف کسب و کار  از نوع فرانچایز وجود دارد از جمله خودرو، صنعت نوشیدنی ها، خدمات شغلی، خدمات کودکان، خدمات نظافت، خدمتکار پرستاری کودک و بزرگسال، آموزش و پرورش، تحصیلات، غذا، سلامتی و تناسب اندام، خدمات خانه، خدمات خرده فروشی، خدمات پزشکی، سفر و گردشگری و ...

2.    فرانچایز سنتی
 
فرانچایز سنتی، متمرکز بر اخذ حق امتیاز تجارت یا کسب و کار نیست، بلکه تمرکز اصلی برروی کیفیت محصولات تولید شده یا عرضه شده به بازار است. در بیشتر موارد، محصولاتی که به تولید می رسند به خدمات پیش از فروش و پس از فروش نیاز دارند. برای مثال در فرانچایز سنتی، می توان به صنعت خودرو و بنزین اشاره کرد.

برندسازی :
برند و برند سازی طی سال‌های اخیر بیش از هر زمان دیگری مورد توجه قرار گرفته است. برگزاری گسترده و مکرر انواع سمینارها و دوره های آموزش برندینگ و استقبال مدیران، کارشناسان و متخصصان از این برنامه‌ها تأیید‌کننده‌ این ادعا است. برند سازی اگرچه در کوتاه مدت ممکن است هزینه‌هایی را به فرد یا مجموعه تحمیل کند، اما در بلندمدت می‌تواند موجب هزینه‌های بازاریابی و فروش را کاهش داده و وفاداری مشتریان را افزایش دهد.
-    شرکت افق اقتصاد کلیه خدمات برندسازی از صفر تاصد را به متقاضیان ارائه می‌نماید.
 

​​​​​​​

درباره ما

شرکت افق اقتصاد، با بهره گیری از تیمی خلاق، نوآور، ایده پرداز و با استفاده از تفکر و برنامه ریزی استراتژیک سعی دارد تا مسیری هموار برای توسعه کسب و کار و بازاریابی محصولات ایجاد نموده و پیشرفت فوق العاده ای برای تجار ایرانی رقم بزند. به همین دلیل تعهد در ارائه خدمات صادقانه به مشتری از اصول اخلاقی این مرکز بوده و تمام تلاش و تمرکز خود را بر روی اجرای تعهدات خود سرمایه گذاری می نماید.