خدمات مشاوره توسعه کسب و کار و بازاریابی بین‌المللی

توسعه کسب و کار زیرمجموعه‌ای از حوزه‌های کسب و کار، تجارت و نظریه سازمانی است که هدف آن ایجاد ارزش بلندمدت برای سازمان از طریق مشتریان، بازار و ارتباطات تجاری می‌ باشد و مستلزم فرآیندهایی برای توسعه و پیاده سازی فرصت‌های رشد در داخل و بین سازمان‌ها است. توسعه کسب و کار شامل کلیه برنامه‌ ریزی‌ها، استراتژی‌ها، فرآیندها و اقداماتی است که در راستای ایجاد و پیاده‌سازی فرصت‌های رشد یک سازمان لازم می‌باشند. هدف از توسعه کسب و کار، خلق ارزش بلندمدت و پایدار برای کسب و کار و مشتریان آن می‌باشد.

در عمل، مفهوم توسعه کسب و کار، کلیه فعالیت‌های راهبردی و عملیاتی، از مرحله شکل‌گیری یک ایده تا راه‌اندازی کسب و کار جدید یا گسترش کسب و کار موجود و حرکت آن در مسیر موفقیت، درآمدزایی و ارزش‌آفرینی را در بر می‌گیرد.

شرکت افق اقتصاد با ارائه خدمات مشاوره به شرکت‌ها در زنجیره تأمین، توزیع و بازاریابی و فروش، فرآیند توسعه کسب و کار در بازارهای داخلی و خارجی شرکت‌ها را تسهیل می‌نماید. برخی از خدمات مرکز تجاری در این زمینه عبارتند از :

1.    ارزیابی پتانسیل بازار خدمات و محصولات شرکت‌ها
2.    یافتن مناسب‌ترین شرکای تجاری برای محصول و خدمات شرکت‌ها
3.    ارائه مدل کسب و کار بین‌المللی اختصاصی برای ورود به بازار مورد نظر


شرکت افق اقتصاددر صربستان  در چرخه خدمات تجاری خود، بازاریابی را به صورت یک خدمت حرفه ای ارائه می دهد. خدمات بازاریابی در دو دسته کلی بازاریابی حقیقی و دیجیتال قابل عرضه به مشتریان خواهد بود.

 در بازاریابی، ابتدا نیاز به آشنایی با بازار محصولات است، بنابراین در گام نخست محصولات قابل عرضه در بازار هدف شناسایی، دسته بندی و بهینه سازی می شوند. برای مثال بهترین کالا برای واردات صربستان ، لیست کالاهای صادراتی به صربستان ، مناطق آزاد تجاری صربستان  و کالاهای مورد نیاز تجارت با صربستان  در این برهه زمانی چیست؟ روند تغییرات به صورت بازه ای چگونه است؟ انتظار افزایش و یا کاهش در چه بخش هایی است؟ در صورت تایید نیاز به یک کالا در صربستان ، بهترین روش ارائه به چه صورت است؟ در کنار تمامی این موارد، بحث های گمرکی (مانند ترخیص کالا از گمرک صربستان ، تعرفه های گمرکی و …) و بازرگانی (موارد مختلف مربوط به صادرات و واردات، هزینه های حمل کالا به صربستان  و …) چگونه قابل اجراست؟
​​​​​​​
یکی از راه های بهبود و توسعه کسب و کار بهره مندی از خدمات توسعه بازار محصولات، معرفی محصولات جدیدالورود به بازار و یا یافتن بازار جدید برای محصولات است و این موارد از دیگر خدماتی است که در بخش بازاریابی شرکت افق اقتصاد ارائه می شود.
باید توجه شود که این خدمات، دارای فرآیند پیچیده و حساسی است که نیاز به تخصص و آشنایی کامل دارد. بنابراین بهتر است زمان و بودجه بازاریابی را در بخشی سرمایه گذاری نمود که ریسک کمتری برای کسب و کار و پیشرفت تاجرین داشته باشد.

 شرکت افق اقتصاد، با بهره گیری از تیمی خلاق، نوآور، ایده پرداز و با استفاده از تفکر و برنامه ریزی استراتژیک سعی دارد تا مسیری هموار برای توسعه کسب و کار و بازاریابی محصولات ایجاد نموده و پیشرفت فوق العاده ای برای تجار ایرانی رقم بزند. به همین دلیل تعهد در ارائه خدمات صادقانه به مشتری از اصول اخلاقی این مرکز بوده و تمام تلاش و تمرکز خود را بر روی اجرای تعهدات خود سرمایه گذاری می نماید.
در ادامه فهرستی از خدمات بازاریابی شرکت افق اقتصاد ارائه شده است :

بنابراین در بازاریابی تخصصی شرکت افق اقتصاد، به صورت سفارشی متقاضی می تواند خواهان بررسی و تحقیق بازار مورد نظر برای محصول خاصی باشد. در برخی موارد نیاز به بسته‌بندی‌های خاص متناسب با نیاز بازار می باشد که این امر نیز به مشتری اطلاع داده شده و پیشنهاد می شود تا تاجر بتواند محصول خود را به بهترین حالت و بالاترین قیمت به بازار عرضه نماید و از رقبای خود پیشی بگیرد. به علاوه پس از یافتن بازار و مشتری، تمامی موارد موردنیاز صادرات / واردات کالا به/ از صربستان توسط تیم شرکت افق اقتصاد با بهترین کیفیت و مطابق با استانداردهای تجاری قابل اجرا است.

در کنار موارد گفته شده، با حضور در دنیای فن آور این روزها، نمی توان بر تاثیرات چشمگیر رسانه ها و فضای مجازی در بازاریابی چشم پوشید. بنابراین بازاریابی دیجیتال از طریق ارائه خدمات مدیا (شامل پیج اینستاگرام، عکاسی حرفه ای، ساخت کلیپ های تبلیغاتی و ….)  و نیز طراحی وب  سایت به مشتریان ارائه می شود؛ توضیحات این بخش به صورت کامل تر در بخش خدمات مدیا بیان شده است.

​​​​​​​

درباره ما

شرکت افق اقتصاد، با بهره گیری از تیمی خلاق، نوآور، ایده پرداز و با استفاده از تفکر و برنامه ریزی استراتژیک سعی دارد تا مسیری هموار برای توسعه کسب و کار و بازاریابی محصولات ایجاد نموده و پیشرفت فوق العاده ای برای تجار ایرانی رقم بزند. به همین دلیل تعهد در ارائه خدمات صادقانه به مشتری از اصول اخلاقی این مرکز بوده و تمام تلاش و تمرکز خود را بر روی اجرای تعهدات خود سرمایه گذاری می نماید.