منشی انگلیسی زبان عمومی/اختصاصی

تماس‌های دریافتی هر شرکت به زبان انگلیسی توسط منشی با سابقه پاسخ داده میشود. بر اساس نیازهای هر شرکت و انتظارات آن‌ها، اداره دفتر کار و مدیریت تماس‌ها، دو مدل زیر در نظر گرفته شده است.

منشی:
در این مدل، برای هر ۱۰ شرکت، یک منشی اختصاص داده خواهد شد که مسئولیت پاسخگویی به تلفن‌های دریافتی شرکت‌های مذکور و انتقال تماس ها به نماینده شرکت را بر عهده خواهد داشت.

منشی اختصاصی:
در این مدل، کلیه تماس‌های شرکت بر اساس دستورالعمل موردنظر شرکت پاسخ داده خواهد شد. همچنین اطمینان از فراهم بودن مقدمات برگزاری جلسات شرکت، قرارهای ملاقات، پیگیری امور اداری شرکت، مدیریت ارتباط با مشتری و پشتیبانی فروش، تهیه گزارشات مورد نیاز شرکت، تحویل و ارسال بسته‌های پستی و ... از مزایای انتخاب منشی اختصاصی می‌باشد.


سایر امکانات ارائه شده توسط مجموعه ما

درباره ما

شرکت افق اقتصاد، با بهره گیری از تیمی خلاق، نوآور، ایده پرداز و با استفاده از تفکر و برنامه ریزی استراتژیک سعی دارد تا مسیری هموار برای توسعه کسب و کار و بازاریابی محصولات ایجاد نموده و پیشرفت فوق العاده ای برای تجار ایرانی رقم بزند. به همین دلیل تعهد در ارائه خدمات صادقانه به مشتری از اصول اخلاقی این مرکز بوده و تمام تلاش و تمرکز خود را بر روی اجرای تعهدات خود سرمایه گذاری می نماید.