دفتر کار اشتراکی/اختصاصی

شرکت افق اقتصاد در صربستان با درک نیازهای شرکت‎ها و شرایط اقتصادی آن‌ها، امکان دسترسی به فضای کاری را برای شرکت‌ها فراهم نموده است.
در این راستا، شرکت افق اقتصاد نسبت به اختصاص فضا، دفتر کار اشتراکی مقرون به صرفه، محیط کار منعطفی را برای شرکت‌ها ایجاد می‌نماید تا بتوانند با آرامش خاطر و به دور از دغدغه‌های اولیه، بر توسعه کسب و کار خود متمرکز شوند.
 
فضاهای اداری اشتراکی به دلایل گوناگون از محبوبیت قابل توجهی برخوردار هستند. شرکت افق اقتصاد همه نیازهای مورد نظر شرکت‌ها در بدو ورود به بازار جدید را در قالب پکیج‌های مختلف برای فعالان اقتصادی ایران فراهم می‌آورد.


میز کار اختصاصی:
با انتخاب میز کار اختصاصی، یک میز کار ثابت به هر کسب و کار اختصاص داده خواهد شد تا با هربار مراجعه به دفتر، فضای کاری مطابق سلیقه نماینده شرکت مهیا باشد.

میز کار غیر اختصاصی :
میز کار منعطف، امکان استفاده از میزهای کاری موجود را برای شرکت ها فراهم می¬سازد.
این میزهای کاری، ثابت نبوده و اولویت با افرادی است که زودتر در فضای کار حضور یابند.

​​​​​​​

سایر امکانات ارائه شده توسط مجموعه ما

درباره ما

شرکت افق اقتصاد، با بهره گیری از تیمی خلاق، نوآور، ایده پرداز و با استفاده از تفکر و برنامه ریزی استراتژیک سعی دارد تا مسیری هموار برای توسعه کسب و کار و بازاریابی محصولات ایجاد نموده و پیشرفت فوق العاده ای برای تجار ایرانی رقم بزند. به همین دلیل تعهد در ارائه خدمات صادقانه به مشتری از اصول اخلاقی این مرکز بوده و تمام تلاش و تمرکز خود را بر روی اجرای تعهدات خود سرمایه گذاری می نماید.