چادز : "جیتکس" در بهار در بلگراد

مارکو چادژ، رئیس اتاق بازرگانی صربستان، امروز پس از دیدار با نمایندگان مدیریت "گیتکس" اعلام کرد که در بهار سال آینده، بلگراد باید میزبان یکی از مهم ترین رویدادهای جهانی فناوری - "جیتکس" باشد.

 

 

 

نمایشگاه فناوری "Zajtex Global 2023" که در حال حاضر 11 شرکت از صربستان در دبی در حال اجرا هستند، نوآورترین شرکت های جهان، علاقه مندان به فناوری، استارت آپ ها، سرمایه گذاران و رهبران صنایع مختلف را گرد هم می آورد.

 

«امروز دور دیگری از مذاکرات با مدیریت نمایشگاه جهانی جیتکس داشتیم و بسیار خوشحالیم که می‌توانیم بگوییم که احتمالاً به زودی، در سه ماهه اول سال آینده، رویداد بزرگ جیتکس را در بلگراد خواهیم داشت. مارس یا آوریل، گفت: چادز.

 

او می گوید که در 29 نوامبر، تیم "زایتکس" برای گفتگوهای بیشتر در مورد برگزاری این نمایشگاه فناوری به بلگراد می آید.

 

به گفته چادژ، این رویداد در بلگراد به نوآوری ها و فناوری های مرتبط با یافتن راه حل های جدید برای غلبه بر چالش های مدرن در تجارت شرکت ها اختصاص خواهد داشت.

 

چادژ پس از بازدید از غرفه ملی صربستان که در آن 11 شرکت داخلی در حال اجرا هستند، خاطرنشان کرد: نحوه ایجاد، تولید و فروش ما به شدت تغییر کرده است و زمان توسعه و تولید محصول کوتاه شده است.

 

صربستان در "Gitex Global 2023" توسط شرکت هایی از بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات که نمایندگان آنها بیش از 500 جلسه با شرکای تجاری بالقوه از امارات متحده عربی، عربستان سعودی، روسیه، هند، کویت، لبنان، الجزایر، پاکستان، اردن، کنیا داشته اند، نمایندگی می شود. ..

 

شرکت های "BRRM" نووی ساد، " مرکز توسعه و مرکز توسعه اروپا" بلگراد، "اینتلیا" بلگراد، "Syncit Group" بلگراد، "راه حل های هوش مصنوعی IT" بلگراد، "راه حل های محدود" بلگراد، "راه حل ها و خدمات مراکسس" بلگراد، "TronIT DOO" بلگراد، "یک نبض" بلگراد، "تکنولوژی کوانتوکس" Čačak و "موسسه Vlatacom"، بلگراد.

 

ویدئو/عکس: رندی ایوانز

 

عکس:

 

https://we.tl/t-d0hsPVDOir

 

ویدئو:

 

بیانیه مارکو چادژ، رئیس PKS

 

https://we.tl/t-8LgjWLvInU

 

پتو:

 

https://we.tl/t-fk69rrhcnY

 

 

۵
از ۵
۱ مشارکت کننده