اتاق های بازرگانی صربستان و دبی اولین شورای تجاری را تشکیل می دهند

اتاق بازرگانی صربستان (PKS) و اتاق بازرگانی دبی اولین شورای تجاری مشترک را تشکیل خواهند داد که شامل تمام شرکت های مهم صربستان و دبی می شود.

 

 

این موضوع در نشست امروز مارکو چادز، رئیس اتاق بازرگانی صربستان ، و محمد علی بن راشد لوثه، رئیس اتاق بازرگانی دبی به توافق رسید.

شورای بازرگانی جدید صربستان و دبی پس از امضای توافقنامه تجارت آزاد بین کشورمان و امارات متحده عربی در سازماندهی مجمع تجاری برنامه ریزی شده در صربستان مشارکت فعال داشته و برخی از مهم ترین شرکت ها را به بلگراد خواهد آورد. از دبی که علاقمند به سرمایه گذاری در کشور ما هستند. .

 

"امروز تاییدیه رسمی دریافت کردیم که در سه ماهه اول سال آینده یک ماموریت اقتصادی بزرگ دبی در بلگراد را سازماندهی خواهیم کرد. ما از همه بزرگ‌ترین بازرگانان از دبی انتظار داریم، آنها علاقه زیادی به سرمایه‌گذاری در شرکت‌های ما و همچنین سرمایه‌گذاری در راه‌حل‌های نوآورانه جدید دارند. آنها به انگیزه صربستان برای تبدیل شدن به قطب فناوری های جدید و فناوری اطلاعات بسیار علاقه مند هستند.

 

به همراه مدیر دفتر نمایندگی اتاق بازرگانی صربستان در دبی، مایا آنتولوویچ، روسای اتاق های بازرگانی، مارکو چادژ و محمد آل بن راشد لوتا، از ساختمان جدید اتاق بازرگانی صربستان در دبی بازدید کردند. در ساختمان اتاق بازرگانی دبی.

 

 

 

 

ویدئو: رندی ایوانز

عکس:

https://we.tl/t-EP78RZsloF

ویدئو:

بیانیه: مارکو چادژ، رئیس PKS

https://we.tl/t-XwVnKpyvyl

پتو:

https://we.tl/t-NhFV5MXeZk

https://we.tl/t-vl7STeAfPM

 

۵
از ۵
۱ مشارکت کننده