انتقال دانش و خدمات دیجیتال اتاق بازرگانی صربستان در محور گفتگو با اتاق امارات

اتاق بازرگانی فدرال امارات متحده عربی علاقه زیادی به خدمات ارائه شده توسط مرکز تحول دیجیتال اتاق بازرگانی صربستان و انتقال دانش در زمینه فناوری اطلاعات و اتصال شرکت های سنتی و نوآورانه دارد.

 

 

«رئیس اتاق فدرال به خدماتی که قبلاً در جهان شناخته شده است علاقه نشان داد که مرکز تحول دیجیتال اتاق بازرگانی لهستان به مدت شش سال با هدف نوسازی به شرکت های کوچک و متوسط ​​ارائه می کند. مارکو چادژ، رئیس اتاق بازرگانی صربستان، پس از دیدار با عبدالله المزرویی، رئیس اتاق بازرگانی فدرال امارات متحده عربی در ابوظبی گفت.

 

چادژ یادآور شد که مرکز تحول دیجیتال اتاق بازرگانی صربستان برای آموزش و صدور گواهینامه مشاوران دیجیتالی شناخته شده است که با شرکت ها در فرآیندهای تحول دیجیتال همکاری می کنند.

 

رئیس اتاق بازرگانی صربستان گفت: آنها بسیار علاقه مند هستند که این خدمات را از ما تحویل بگیرند و از آنها به عنوان یکی از خدمات خود در امارات استفاده کنند.

 

وی بیان می کند که به لطف مرکز تحول دیجیتال رئیس اتاق بازرگانی صربستان ، بیش از 4000 شرکت در صربستان مراحل دیجیتالی کردن تجارت خود را طی کرده اند.

 

در طی گفتگو با همکار آل مازوری، نشان داده شد که اتاق بازرگانی صربستان (CCC) و اتاق فدرال امارات متحده عربی توافقنامه موجود در مورد همکاری را گسترش خواهند داد و در سازماندهی یک مجمع تجاری بزرگ در ابتدای سال آینده با یکدیگر همکاری خواهند کرد. 

 

 

چادز گفت: "ما با دوستانمان از اتاق بازرگانی امارات که اتاق های بازرگانی همه امارات را متحد می کند، توافق کرده ایم تا همکاری های خود را بیشتر و بیشتر گسترش دهیم."

 

به گفته وی، هم اکنون مقدمات برگزاری مجمع تجاری در حال انجام است و علاوه بر بخش های سنتی که دو کشور در آن همکاری خوبی دارند، مانند کشاورزی و توسعه بخش املاک و مستغلات، در بخش های جدید نیز برنامه ریزی شده است. مناطق.

 

چادژ می‌گوید: «IT، نوآوری‌ها، خدمات، بخش پردازش فلزات کمیاب و سرمایه‌گذاری در ظرفیت‌های ما در بالکان غربی بسیار جالب است.

 

چادز در جریان سفر کاری چند روزه خود به امارات پیش از این با ثانی بن احمد آل زیودی وزیر تجارت خارجی امارات متحده عربی، جمال الجروان دبیرکل شورای سرمایه گذاران بین المللی امارات و ... دیدار و گفتگو کرد. 

۵
از ۵
۲ مشارکت کننده